عکس, اخبار,بیوگرافی,جوک,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمی

عکس, اخبار,بیوگرافی,جوک,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمی

فریبا نادری

خاطرات دوران عاشقی فریبا نادری با همسرش + عکس های جدید ایستاگرام فریبا نادری + بیوگرافی

بیوگرافی فریبا نادری

فریبا نادری در 21 فروردین ماه سال 1363 در تهران به دنیا آمد فریبا نادری به طور اتفاقی وارد عالم بازیگری شد، او با سریال «مروارید سرخ» معرفی شد و با سریال «گل بارون‌زده» باعث شد که اهالی سینما روی بازی او حساب ویژه ای باز کنند. او به جز بازیگری به خانه داری به ویژه آشپزی علاقه ویژه ای دارد و هرگاه که در منزل است، وقت خود را صرف آشپزی می‌کند.

فریبا نادری می‌گوید: در سال ۱۳۶۳ به دنیا آمدم، از بچگی عاشق بازیگری بودم و بزرگ‌ترین آرزویم این بود که جای قهرمان فیلم‌هایی که دوستشان دارم، قرار بگیرم، اما پدر و مادرم مخالف بودند و سختگیری می‌کردند تا من به درس و مشقم بیشتر توجه داشته باشم.

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

دوران کودکی فریبا نادری :

در دوران کودکی بسیار شیطون و بازیگوش بودم، از آنجایی که با برادرم حمید رابطه بسیار خوبی داشتم، تمام روز با او بازی می‌کردم و به همین خاطر شیطنت‌هایم هم پسرانه بود. من حتی یک عروسک هم نداشتم و بهترین اسباب بازی من توپ «چهل تیکه» بود، یادم می‌آید که با بچه‌های محل، کوچه را می‌بستیم و هفت سنگ یا فوتبال بازی می‌کردیم.

زمانی که در دوران راهنمایی تحصیل می‌کردم، به طور اتفاقی به من پیشنهاد اجرای برنامه «نیمرخ» داده شد، اما مادرم مخالفت کرد. از این حکایت چند سالی گذشت تا اینکه یک روز با دوستم که گریمور بود برای تست به دفتر «مسعود رسام» رفتیم، آن روز وی با تست بازیگران برای سریال «مروارید سرخ» مشغول بود، من هم غافل از این ماجرا نشسته بودم تا اینکه از اتاق شان آمدند بیرون و گفتند نوبت شماست. گفتم من برای تست بازیگری نیامده‌ام، دوستم آمده است… او به من گفت: حالا که آمدی بیا تست بده… آن روز خوش‌شانس بودم و در تست قبول شدم، اما می‌دانستم که خانواده‌ام مخالفت خواهند کرد.

در قراردادم شرط کردم که خانواده ام هم باید پشت صحنه بیایند و گروه مروارید سرخ هم پذیرفتند. با این شرایط باز هم مادرم مخالفت کرد، اما سرانجام متوجه شد که علاقه من به بازیگری وصف‌ناپذیر است و نمی‌توانند مقابل علاقه‌ام ایستادگی کنند و این شد که به بازیگری روی آوردم و در حال حاضر هم در سریال «غیرمحرمانه» ایفای نقش می‌کنم و خوشحالم که مردم هم از آن استقبال کردند. مادرم هم از این نقش خوشش آمده است.

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

فریبا نادری : گرافیک خواندم

رشته تحصیلی‌ام، گرافیک رایانه‌ای بود، اما می‌خواستم زودتر به هدف‌هایم نزدیک‌ شوم. من با کار بازاریابی شروع کردم، البته به علت بازیگری نمی‌توانستم تمام وقت کار کنم. کار سختی بود، طرف‌های مذاکره من اغلب مدیران باتجربه شرکت‌های بازرگانی بودند، خوشبختانه الان در سمت مدیریت بازرگانی شرکتی بزرگ مشغول به کار هستم، طی این مدت به این نتیجه رسیدم که بیشترین نیاز مشتریان، کار خوب و درجه یک است و بهتر است به جای توجیه، از دقت در اجرای کارها استفاده کرد.

علایق و خصوصیات اخلاقی فریبا نادری

اگر نقشی را دوست نداشته باشم، به هیچ عنوان آن را قبول نمی‌کنم. من تمامی نقش‌هایی که در آن بازی کردم را دوست دارم. انسان زودرنج، احساساتی، حساس و مهربان هستم، البته این را اطرافیانم می‌گویند. آرزو می‌کنم، شبی را همه مردم دنیا، آرام و به دور از دغدغه بخوابند و هیچ کودکی گوشه خیابان روی کارتن، شب را به صبح نرساند، زمانی که بچه‌های فقیر را در خیابان می‌بینم، بغض می‌کنم، فقر این بچه‌ها علامت سوالی است که همیشه در ذهن من باقی می‌‌ماند.

به عنوان یک زن، معمولا پوشاکی را می‌خرم که مطابق سلیقه ام باشد و هیچ وقت چیزی را صرفا به خاطر مد بودنش نخریده ام. اصولا آدم معاشرتی هستم و از ارتباط لذت می‌برم، چرا که آدم‌ها را خیلی دوست دارم و برای احساسات‌شان ارزش زیادی قائلم، به همین خاطر، هم به خانه‌مان زیاد مهمان می‌‌آید و هم زیاد مهمانی می‌روم و هر دو حالت برایم خوشایند و بسیار لذت‌بخش است.

عاشق سفرم و از هر فرصتی برای مسافرت استفاده می‌کنم، عاشق طبیعت شمال کشور هستم به ویژه در پاییز و زمستان که زیبایی خارق‌العاده‌ای دارد. سعی می‌کنم در کارهای خانه هیچ وقت کم نگذارم. آشپزی شبیه بازیگری است، اگر برای آن عشق و وقت صرف کنی، غذای شما خوشمزه می‌شود. بازی‌ام شاید خوب نباشد! (می‌خندد)، اما آشپز بسیار خوبی هستم، درست مثل مادرم. در بین بازیگران طنز، بازی یوسف تیموری و رضا شفیعی‌جم را خیلی می‌پسندم.

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

زندگی فریبا نادری

فریبا نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگ‌تر بود ازدواج کرد، فریبا نادری گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده است. او پس از مرگ همسرش مسعود رسام در سال ۱۳۸۸ دیگر ازدواج نکرد و در مصاحبه‌ای اعلام کرد هرگز با بازیگران تلویزیون یا سینما ازدواج نخواهد کرد.فریبا نادری در مورد همسرش می‌گوید در کنار مسعود رسام زندگی عاشقانه‌ای داشتم و با وجود بیست و هفت سال تفاوت سنی هیچ وقت در زندگی با او خللی حس نکردم. حتی کوچکترین سخنان او برای من آموزنده بود و این بهترین خاطره‌ام از اوست که هنوز هم حرف‌های پرمحتوایش در خاطرم هست.

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

دوران آشنایی فریبا نادری با مسعود رسام

خانم فریبا نادری : هیجده، نوزده سالم بود که همراه دوست گریمورم به دفتر مسعود رسام رفتم تا تست بازیگری بدهد. مسعود بازیگران فیلم «مروارید سرخ» را انتخاب می کرد و از افراد مختلف تست می گرفت. من هم اصلا در این فکرها نبودم که از اتاق بیرون آمد و گفت:نوبت شماست. گفتم:من برای تست نیامدم؛ دوستم آمده است. مسعود هم گفت حالا که تا اینجا آمده ای بیا تست بده. آن روز خیلی خوشحال شدم اما می دانستم خانواده ام مخالفت می کنند.

در تست که قبول شدم برای مدتی به کلاس های آموزشی بهروز بقایی رفتم تا توانایی های بازیگری ام را تقویت کنم. در قراردادی که برای بازی در آن فیلم بستم قید شده بود که خانواده ام بتوانند سر صحنه حاضر شوند. «مروارید سرخ» فیلمی بود که باعث شد با مسعود رسام آشنا شوم.

بعد از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد. مسعود عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد. من هم در مقابل عاشق شدم؛ یعنی او من را هم عاشق کرد. بعد از دوران عاشقی تصمیم گرفتیم که با هم ازدواج کنیم. شاید خیلی ها فکر کنند من از بیماری او خبر نداشتم که تن به این ازدواج دادم اما این جور نبود؛ من از سال 83 می دانستم که مسعود سرطان دارد. سال 85 که با من ازدواج کرد دکترها می گفتند کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق، امید و همنشینی با هم باعث شد که تا سال 88 با سرطان بجنگد.

این جور وقت ها خیلی ها آدم را قضاوت می کنند. ممکن است فکر کنند به خاطر ثروت مسعود رسام بوده که من حاضر شدم با مردی که 27 سال با من اختلاف سنی دارد ازدواج کنم. کسانی که مسعود رسام را از نزدیک می شناسند از وضعیت زندگی او خبر دارند و می دانند که او ثروتمند نبود. ازدواج با مسعود آنقدر عاشقانه و مهم بود که با وجود مخالفت های خانواده این کار را کردم.

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

عکس همسر فریبا نادری

فریبا نادری و همسرش مسعود رسام

حتی پدرم حاضر نبود من را ببیند و این اتفاق نیفتاد تا زمانی که مسعود تسلیم سرطان شد و از دنیا رفت. همه چیز در آن زمان کوتاه با مسعود برایم خاطره انگیز بود و تا همین چند ماه پیش با دختر او در یک خانه زندگی می کردیم. من همیشه در زندگی ام آدم محافظه کاری بودم و دنبال این بودم که بی دلیل خودم را در معرض قضاوت دیگران یا مشکل قرار ندهم اما دوست داشتن و عشق آنقدر قوی است که محافظه کاری نمی شناسد. مسعود رسام از کودکی برایم بت بود و وقتی نام او و برادرش در تیتراژ می آمد لذت می بردم. چهارشنبه شب ها این اجازه را داشتم که بیدار بمانم و «خانه سبز» را ببینم. او خاطرات نسلی را رقم زده و برای همیشه در خاطرم می ماند.

سود و ضرر زندگی مستقل

فریبا نادری : مدت‌هاست که مستقل زندگی می‌کنم و نیازی به این ندارم که کسی خرجم را بدهد. از سال 85 که ماهی 500 هزار تومان درآمد داشتم تا حالا می‌توانم خودم را اداره کنم. با اینکه می‌توانم از خانواده‌ام پول بگیرم یا در کنار آنها باشم اما ترجیح می دهم مستقل باشم. خیال نکنید که الان مثلا ماهی دویست میلیون درآمد دارم. البته بازیگرانی هستند که این درآمد را دارند و آخر سر هم فیلم‌شان نمی‌فروشد. ما هم مثل همه مردم مشکلاتی داریم؛ مثلا شده که چند ماه اجاره‌خانه نداده‌ام اما صاحبخانه‌ام آنقدر انسان متدین و شریفی است که همیشه دست نگه می‌دارد و فشاری به من وارد نمی‌کند. خدا را شکر در چنین شرایطی همیشه خانواده‌ام هوایم را دارند.

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

کودکی و جوانی شاد نادری : در کودکی شیطان و بازیگوش بودم. پای تمام بازی‌ها و کارهایم برادرم حمید بود. به خاطر او شیطنت‌هایم هم پسرانه شده بود. به جای عروسک عاشق توپ چهل تکه بودم و توی کوچه با بچه‌ها هفت‌سنگ و فوتبال بازی می‌کردم. البته من به خوبی پسرها نمی‌توانستم فوتبال بازی کنم اما کمی اذیت‌شان ‌کرده، دروازه‌ها را کوچک و بزرگ می‌کردم. (خنده)

از همان کودکی همیشه عشق بازیگری و فیلم بودم. دوست داشتم جای قهرمان‌هایی باشم که دوستشان دارم. این علاقه همیشه با من بود و حتی در دوران راهنمایی که تحصیل می‌کردم پیشنهاد اجرای برنامه نیمرخ به من داده شد اما خانواده‌ام مخالف بودند و نشد. من در خانواده‌ای بزرگ شدم که دستشان به دهانشان می‌رسید و هیچ وقت احساس نمی‌کردم که چیزی برایم فراهم نشده؛ به خصوص که ته‌تغاری بودم و پدر و مادرم دلشان نمی‌آمد خواسته‌هایم را برآورده نکنند. با وجود علاقه‌ام به بازیگری در دانشگاه گرافیک کامپیوتر خواندم؛ به خاطر اینکه خانواده میانه خوبی با این هنر نداشتند.

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

عکس فریبا نادری در کنار سحر قریشی

سنتی سنتی

فریبا نادری : من ترجیح می‌دهم المان‌های زندگی‌ام سنتی باشد و رنگ و بوی روابط گذشته را بدهد. دوست دارم وقتی شب یلدا می‌شود جای دورهمی و مهمانی‌های بی‌ربط کنار خانواده باشم و حافظ بخوانم. ما سنت‌های خوبی داریم که به هر دلیلی در زندگی امروز مردم کمرنگ می‌شوند. شاید دلیل آن مشغله بیش از حد به خاطر نان باشد یا آمدن پدیده‌هایی مثل تلگرام و اینستاگرام که آدم‌ها را جور دیگری به هم وصل می‌کند. البته این اتفاق در شهرستان‌ها کمتر افتاده است. در هر صورت من یک آدم سنتی‌ام که دوست دارم رسم و رسومات را زنده نگه دارم و از آنها لذت ببرم. درست است که در لباس پوشیدن و زندگی فردی به روز و تازه هستم اما این منافاتی با سنت گرایی و زنده نگه داشتن رسم و رسومات ندارد.

ماجرای همسر جدید فریبا نادری برخی از سایت ها این عکس را به اشتباه همسر دوم فریبا نادری معرفی میکنند که صحت ندارد و ایشان برادر فریبا نادری هستند.

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

مسعود رسام و همسر دوم ! مسعود رسام متولد ۱۳۳۶، تهران کارگردان و تهیه کنند بود در مورد ازدواج اش با فریبا نادری یک نقطه بازگو نمیشود و آن ازدواج اول وی میباشد، دلیل این موضوع هم مصاحبه فریبا نادری است که همواره از دنا رسام بعنوان دختر مسعود رسام یاد میکند و نه دخترشان ! اطلاعاتی در مورد همسر اول مسعود رسام نیست

 فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

مدل مانتو فریبا نادری

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

بیوگرافی فریبا نادری : عکس دیدنی فریبا نادری در کنار سحر قریشی

فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

عکس بازیگران : عکس فریبا نادری در کنار علی صادقی و شاهرخ استخری

   فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

فریبا نادری با انتشار عکس بالا نوشت :

آدم‌هایی هستند که "خوبــند" خوب بودن درونشان نفوذ کرده آمده اند که مهر بیاورند نه جنسیت‌شان مهم است نه عقایدشان نه سن‌شان نه تحصیلات‌شان آدم‌های "خوب" همیشه ماندگارند

      فریبا نادری, عکس های فریبا نادری

عکس های بازیگران : عکس کیک تولد فریبا نادری

مرسی از همه شما خوبان برای پیامهای زیبای تبریک و ببخشید ک فقط تعداد کمی رو تونستم پاسخ بدم. ولی همه رو خوندم مثلِ همیشه و لذت بردم از داشتنِ انسانهای مهربونی ک همراه و مهیار و همدلِ من هستن. دوستتون دارم فراووووووون

فریبا نادری

  
نویسنده : موزیک ; ساعت ٦:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٦/٢/۱
تگ ها :

نیوشا ضیغمی : آذربایجان کردستان تسلیت

اخبار بازیگران ایرانی : نیوشا ضیغمی : آذربایجان کردستان تسلیت

خانم نیوشا ضیغمییکی از بازیگران مشهور سینما و تلویزیون در جدیدترین پست صفحه شخصی اش حادثه مصیبت بار آذربایجان و کردستان را اینگونه تسلیت گفت :

اینقدر این روزها به دلایل مختلف باید تسلیت گفت که فرصت برای حرف دیگه ای نمیمونه نمیدونم چرا این بلای سنگین از سره کشور ما دست برنمیداره حتی فرصتی برای به خودآمدن از شوک قبلی پیدا نمیکنیم ... که اتفاقی تلخ تر رخ میدهد خدایا خودت بر ما نظر کن یا حق

برای دیدن عکس های 96 نیوشا ضیغمی کلیک کنید

نیوشا ضیغمی : آذربایجان کردستان تسلیت

نیوشا ضیغمی : آذربایجان کردستان تسلیت

  
نویسنده : موزیک ; ساعت ۱۱:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٦/۱/٢٩
تگ ها :

واکنش نفیسه روشن به خیر فوت عارف : عارف ؟ تو هم رفتی ؟

اخبار بازیگران ایرانی : واکنش نفیسه روشن به خیر فوت عارف : عارف ؟ تو هم رفتی ؟

خانم نفیسه روشن در صفحه شخصی اش بعد از شنیدن خبر فوت عارف با انتشار عکس سلفی خودش با عارف و لیلا اوتادی و ... نوشت :

عارف؟ تو هم رفتی؟

چه زود؟!!!!!!!!

رفتی پیش عمو علی؟

حواست به الهام و دوستات نبود؟

نگفتی ما هنوز تو شوک مرگ اقای معلم هستیم؟

خدایا؟ این همه شوک پشت سر هم؟

داداش عارف روحت شاد

نفیسه روشن : عارف ؟ تو هم رفتی ؟

عکس سلفی نفیسه روشن با عارف و لیلا اوتادی و سایر بازیگران

نفیسه روشن : عارف ؟ تو هم رفتی ؟

  
نویسنده : موزیک ; ساعت ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٦/۱/٢٩
تگ ها :

عکس های جدید اینستاگرام شاهرخ استخری فروردین ۹۶

عکس های جدید بازیگران : عکس های جدید اینستاگرام شاهرخ استخری فروردین ۹۶

امروز در پارلین عکس های جدید صفحات شخصی شاهرخ استخری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران ویژه فروردین ماه 96 را گرد آوردی کرده ایم که در ادامه می بینید :

عکس های شاهرخ استخری

شاهرخ استخری با انتشار این عکس نوشت :

خدا رحمتت کنه مرد

عکس های شاهرخ استخری

شاهرخ استخری :

فیلم کوتاه "جاده فرعى" به کارگردانى دوست خوبم پندار اکبرى

عکس های شاهرخ استخری

عکس های جدید اینستاگرام شاهرخ به همراه دخترش

عکس های شاهرخ استخری

شاهرخ استخری : عکسى از پشت صحنه " پرواز در ارتفاع صفر

عکس های شاهرخ استخری

عکس های شاهرخ استخری فروردین 96

برای دیدن اخبار و عکس های شاهرخ استخری کلیک کنید

 

  
نویسنده : موزیک ; ساعت ۱٠:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٦/۱/٢٩
تگ ها :

سحر قریشی : جایی که بودن و نبودن فرقی نداره

اخبار بازیگران : سحر قریشی : جایی که بودن و نبودن فرقی نداره

خانم سحر قریشی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران در جدیدترین پست صفحه اینستاگرامش نوشت :

جایی که بودن و نبودن فرقی نداره

نبودن رو انتخاب کن

این طوری به بودنت

احترام گذاشتی

سحر قریشی : جایی که بودن و نبودن فرقی نداره

سحر قریشی : جایی که بودن و نبودن فرقی نداره

  
نویسنده : موزیک ; ساعت ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٦/۱/٢٩
تگ ها :

مدل های جدید لباس عروس برای بهار 96

گالری مد و زیبایی پارلین : مدل های جدید لباس عروس برای بهار 96

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

انواع مدل های زیبای لباس عروس

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

مدل های لباس عروس زیبا ویژه بهار 96

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

جدیدترین مدل های لباس عروس شیک برای سال 96

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

جدیدترین و شیک ترین مدل های لباس عروس 2017

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

زیباترین مدل های لباس عروس به همراه دسته گل عروس

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

قشنگ ترین مدل لباس عروس ساده به همراه دسته گل عروس 1396

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

قشنگ ترین و شیک ترین مدل های لباس عروس سال

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

لباس عروس, زیباترین مدل های لباس عروس

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

مدل لباس زنانه, مدل های زیبای لباس عروس 2017

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

انواع جدید مدل های لباس عروس زیبا 2017

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

زیباترین مدل های لباس عروس اروپایی 2017

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

مدل لباس عروس, مدل های لباس عروس زیبا بهار 96

مدل لباس عروس 2017

مدل های جدید لباس عروس برای بهار 96

  
نویسنده : موزیک ; ساعت ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٦/۱/٢٩
تگ ها :

بهترین و جدیدترین عکس های اینستاگرام آزاده صمدی

عکس بازیگران محبوب : بهترین و جدیدترین عکس های اینستاگرام آزاده صمدی

عکس های آزاده صمدی

عکس های جدید و دیده نشده اینستاگرام آزاده صمدی

عکس های آزاده صمدی

بهترین و محبوب ترین عکس های ایساگرام آزاده صمدی

عکس های آزاده صمدی

عکس های دیده نشده آزاده صمدی بازیگر محبوب و حرفه ای سینما و تلویزیون

عکس های آزاده صمدی

مدل مانتو آزاده صمدی

عکس های آزاده صمدی

عکس های دیده نشده بازیگران , عکس های اینستاگرام آزاده صمدی

عکس های آزاده صمدی

عکس های آزاده صمدی

عکس های آزاده صمدی

برای دیدن بیوگرافی آزاده صمدی کلیک کنید

بهترین عکس های ایستاگرام آزاده صمدی

http://parlin.ir/best-instagram-photos-a1.html

  
نویسنده : موزیک ; ساعت ٩:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٦/۱/٢٩
تگ ها :

جدیدترین عکس های اینستاگرام امیر کاظمی

عکس های بازیگران : جدیدترین عکس های اینستاگرام امیر کاظمی

عکس جدید امیر کاظمی در کنار هوتن شکیبا

جدیدترین عکس های ایتستاگرام امیر کاظمی

امیر کاظمی :

به یاد روزهای شمعدونی و گروهی که خیلی دلتنگشونم ...

جدیدترین عکس های ایتستاگرام امیر کاظمی

امیر کاظمی :

همین الان یهویی با حبیب ... رسوندمش خونشون که بره خشکشویی و از شنبه کارشو شروع کنه

جدیدترین عکس های ایتستاگرام امیر کاظمی

جدیدترین عکس های ایتستاگرام امیر کاظمی

امیر کاظمی : خواستم نصف شب تصویری از برج زهرمار داشته باشین

جدیدترین عکس های ایتستاگرام امیر کاظمی

برای دیدن بیوگرافی امیر کاظمی کلیک کنید

جدیدترین عکس های اینستاگرام امیر کاظمی

http://parlin.ir/latest-photos-aytstagram-amir-kazemi.html

  
نویسنده : موزیک ; ساعت ٩:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٦/۱/٢٩
تگ ها :

← صفحه بعد صفحه قبل →